Wpływ diety białkowej na potencję

OpublikowanoLuty 12, 2018

Problemy z potencją

Obecnie problemy z erekcją deklaruje aż 10 procent Polaków. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Bardzo często winowajcami okazują się stres, przepracowanie, zbyt mała ilość snu oraz niewłaściwa dieta – picie zbyt dużych ilości kawy, alkoholu oraz palenie papierosów, a do tego wszystkiego dochodzi niska aktywność fizyczna. Coraz więcej panów ratuje się popularnymi suplementami diety zwiększającymi libido, z których zdecydowanie największą popularnością cieszy się kamagra. Jest to suplement diety, który zdecydowania poprawia wystąpienie erekcji i sprawia, że stosunek seksualny jest możliwy. Ponadto występuje ona w postaci dyskretnych tabletek do ssania, a jej działanie jest w pełni bezpieczne dlatego warto po nią sięgnąć w tak zwanych awaryjnych sytuacjach. Mimo tego, iż obecny rynek farmaceutyczny oferuje skuteczne suplementy na problemy z potencją warto zlokalizować przyczynę problemy tak, aby możliwe było jego leczenie u źródła i po pewnym czasie całkowite wyeliminowanie.

Dieta wysokobiałkowa, a potencja

W dzisiejszych czasach panuje moda na tak zwany kult ciała, którego największym przejawem jest zadbana wysportowana i umięśniona sylwetka. Aby to osiągnąć coraz więcej czasu spędzamy w siłowni ciężko pracując nad naszym ciałem.  Ponadto nie od dziś wiadomo, że sprzymierzeńcem w budowaniu masy mięśniowej jest dieta wysoko – proteinowa, którą dodatkowo zbogacamy innymi wysokobiałkowymi preparatami w postaci różnego rodzaju odżywek. Mimo tego, iż sprzyja to budowie mięśni i sprawia, że wyglądamy zdecydowanie bardziej męsko to jednak długotrwałe stosowanie diety wysokobiałkowej może sprzyjać pojawieniu się kłopotów z potencją. Dzieję się tak, ponieważ odżywki proteinowe przyjmowane przez dłuższy czas regularnie mogą wykazywać negatywny wpływ na gospodarkę testosteronu w organizmie oraz zdecydowanie ją zaburzać, a od tego dzieli nas niestety już tylko krok od problemów z libido i potencją. To jak zadziała drastyczna dieta stosowana przez długi czas oraz dodatkowa suplementacja organizmu w preparaty wysokobiałkowe jest kwestią indywidualną organizmu, jednak bardzo często przy takim sposobie odżywiania dochodzi do zaburzeń erekcji – warto zatem zawsze w razie nagłych wypadków nosić przy sobie skuteczny lek jakim-  jest kamagra.

Jaka dieta oraz tryb życia sprzyja właściwemu libido?

Chociaż czynników wpływających na zachowanie właściwego libido oraz potencji  jest wiele to jednak zdecydowanie kluczową rolę wśród nich odgrywa właściwa dieta oraz prowadzenie aktywnego trybu życia.  Aby w pełni cieszyć się swoją męskością i seksualnością warto dokładnie przyjrzeć się swojej diecie oraz przeanalizować nasz tryb życia. W diecie panów nie powinno zabraknąć witamin i mikroelementów oraz pierwiastków takich jak cynk selen i arginina. Z kolei unikać należy produktów takich jak dania typu fast food, żywność wysoko – przetworzona, nadmiar cukru oraz soli, a także picie zbyt dużych ilości kawy oraz alkoholu.
Poniżej przedstawiono kilka produktów, które wykazują wyjątkowo dobroczynny wpływa na potencję, ponieważ wzmagają one produkcję testosteronu:

  • orzechy i migdały
  • otręby oraz płatki owsiane
  • pełnoziarniste pieczywo
  • ryby i owoce morza
  • pestki dyni
  • chude mięso
  • kakao
  • siemię lniane
  • ziarna słonecznika i sezamu

Czy można się cieszyć muskularną sylwetką oraz właściwym libido?

Wielu z panów zadaje sobie to właśnie pytanie. Otóż odpowiedź na nie jest zdecydowanie twierdząca. Nie istnieją potwierdzone badania naukowe w myśl których zadbana i muskularna sylwetka mogłaby trwale zaburzać życie seksualne mężczyzn. Jednak należy pamiętać, aby we wszystkim zachować umiar i zdrowy rozsądek. Wszelkie wspomagacze treningowe oraz odżywki wysokobiałkowe należy stosować z umiarem i robić sobie od nich przerwy raz na jakiś czas.  Zdecydowanie lepiej jest postawić na wartościową i zbilansowaną dietę o wysokiej zawartości produktów białkowych takich jak chude mięso , na przykład drób oraz twaróg chudy, aniżeli przedawkowywać suplementy, które na dłuższą metę mogą – chociaż wcale nie muszą – zaburzać produkcję testosteronu w organizmie.

Jeżeli jednak zauważymy u siebie pewnie nieprawidłowości to warto zastanowić się na źródłem problemu, aby móc go skutecznie wyeliminować, a w międzyczasie można sięgnąć po lek kamagra -dzięki któremu uda nam się nie rozczarować swojej partnerki.

Źródło artykułu https://www.aptekakamagra.pl/

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"